Videozapis
Specifikacija
| Broj artikla: | DAZ-BOX |
| Veličina proizvoda: | 410x200x120mm |
| Boja: | Srebro |
| Kapacitet: | 2500ml |
| Materijal: | Metal sa završnom obradom u prahu |
| Vrijeme izdavanja: | 0,2-0,5 s |
| Udaljenost doziranja | 1,5-3 inča |
| Instalacija: | Stolni/Zidni/Podni stalak |
| Tip pumpe: | Kap/Sprej/Pjena opcionalno |
| Električno napajanje 1: | DC električni |
| Električno napajanje 2: | 4*C baterije veličine |
| Dugotrajan vijek trajanja baterije: | >30.000 ciklusa |
| Certifikat | CE, RoHS, FCC |
| Pakovanje: | 1 kom/smeđa kutija; 2 kom/karton |
| Veličina kartona: | 45,5X25X18,5 cm |
| SZ/GZ: | 2,80/3,15 kg |
| Lista za pakovanje | |
| dozator | 1 |
| USB kabel | 1 |
| Ručno | 1 |
| Potporna kopča | 1 |
| Vijci za montažu na zid | 2 |

Često postavljana pitanja
P: Možemo li naručiti samo uzorke za testiranje prije nego što naručimo?
O: Naravno, narudžba uzorka je prihvatljiva za nas.
P: Koji način plaćanja prihvatate?
A: Standardni uslovi: T/T unaprijed. Velika količina: L/C po viđenju.
Mali iznos poput naknada za uzorke: Paypal i Western Union.
P: Kako obično šaljete robu? I koliko dugo traje dostava?
A: Za uzorke i male narudžbe, ekspresnom dostavom, obično je potrebno 3-5 dana. Za velike narudžbe, ako vam je hitno potrebno, možemo robu poslati avionom. Ako želite uštedjeti na prijevozu, možemo je poslati morem, što traje oko 30-50 dana, ovisno o vašoj destinaciji.
P: Mogu li postaviti naš logo na proizvod i pakovanje? Kako da to uradim?
O: Molimo vas da nam dostavite LOGO datoteke visoke rezolucije i zahtjeve, a mi ćemo napraviti crteže za vašu potvrdu. Nakon što dobijemo vašu potvrdu, napravićemo 2-3 uzorka za vašu ponovnu potvrdu.
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.