Karakteristike
Automatski senzorski rad: beskontaktni automatski dozator sapuna dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola i automatsko doziranje spreja, što omogućava brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju, postižući optimalnu higijenu ruku.
Na baterije: ovaj dozator alkoholnog sapuna radi na baterije, a može se napajati i adapterom. (Nije opremljen adapterom za punjenje i baterijama)
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete efikasno izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta kao što su uredi, hoteli, bolnice, medicinske ustanove, škole itd.
Specifikacija
| Tehnološki parametri | |
| Broj modela | F1407 |
| Baterija | 4 x C baterije ili USB kabel |
| Materijali | ABS+HDPE vrhunskog kvaliteta, nije recikliran |
| Boja | bijela, druge boje se mogu prilagoditi |
| Dimenzija | 121,7x131,5x302 mm |
| Kapacitet | 2500 ml |
| Težina proizvoda | 0,95 kg |
| Pakovanje | 1 kom/unutrašnja kutija; 10 kom/karton |
| Veličina kartona | 81X33X36,5 cm |
| Vrste mlaznica | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Plasman | Zidni, Stoni, Stativ |
Uključuje:
Dozator x1
USB kabel x1
Ručno x1
Potporna kopča x1
Vijci za montažu na zid x2
Napomene: baterije i adapter za punjenje nisu uključeni u paket
Primjena:
Siweiyi automatski beskontaktni dozator sapuna se široko koristi za dezinfekciju ruku u domovima, kancelarijama, hotelima, trgovačkim centrima, školama, bolnicama itd., dostupan za individualnu i javnu upotrebu.
Služba za korisnike
1. Na vaš upit u vezi s našim proizvodima ili cijenom odgovorit ćemo vam u roku od 24 sata.
2. Nastavite informirati naše kupce o proizvodnom procesu i po potrebi pomoći u organizaciji inspekcije kvalitete.
3. Jednogodišnja garancija i odgovorna postprodajna usluga.
4. Profesionalni tim prodaje i inženjera kako bi se osiguralo dobro iskustvo kupovine.
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.