Videozapis
Specifikacija
| Broj artikla: | Nehrđajući čelik F1303 |
| Veličina proizvoda: | 120x120x260 mm |
| Boja: | Bijela |
| Kapacitet: | 1000ml |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Boca: | Punjivo |
| Težina proizvoda: | 1,25 kg |
| Napajanje od: | Baterija veličine 4*C ili adapter 110V/220V |
| Instalacija: | Zidni/Podni stalak |
| Tip pumpe: | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Doziranje pumpom: | 1-Pumpa za tečnost: 1 ml svaki put |
| 2-Pumpica za pjenu: 0,8 ml svaki put | |
| Pumpa sa 3 prskanja: 0,8 ml svaki put | |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakovanje: | 1 kom/smeđa kutija; 15 kom/karton |
| Veličina kartona: | 65,5X41X29cm |
| SZ/GZ: | 19,50/20,50 kg |
Lista za pakovanje:
Dozator x1
USB kabel x1
Ručno x1
Potporna kopča x1
Vijci za montažu na zid x2
Primjena:
Siweiyi automatski beskontaktni dozator sapuna se široko koristi za dezinfekciju ruku u domovima, kancelarijama, hotelima, trgovačkim centrima, školama, bolnicama itd., dostupan za individualnu i javnu upotrebu.
Često postavljana pitanja
P: Da li je kvalitet zagarantovan?
O: Imamo više od 10 godina iskustva u proizvodnji i prodaji, a svi proizvodi imaju 12 mjeseci garancije.
P: Možemo li naručiti samo uzorke za testiranje prije nego što naručimo?
O: Naravno, narudžba uzorka je prihvatljiva za nas.
P: Koji način plaćanja prihvatate?
A: Standardni uslovi: T/T unaprijed. Velika količina: L/C po viđenju.
Mali iznos poput naknada za uzorke: Paypal i Western Union.
P: Kako obično šaljete robu? I koliko dugo traje dostava?
A: Za uzorke i male narudžbe, ekspresnom dostavom, obično je potrebno 3-5 dana. Za velike narudžbe, ako vam je hitno potrebno, možemo robu poslati avionom. Ako želite uštedjeti na prijevozu, možemo je poslati morem, što traje oko 30-50 dana, ovisno o vašoj destinaciji.
P: Da li prihvatate OEM i ODM?
O: Da, možemo prilagoditi proizvode, etikete, pakovanje.
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.