Videozapis
Specifikacija
| Broj artikla: | K9 Pro Plus sa Wifi-jem putem Tuya aplikacije |
| Veličina proizvoda: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 2-10 cm |
| Jačina zvuka: | Podesivo od 1 do 4 nivoa |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Instalacija: | Zidni, Stoni, Stativ |
| Tip pumpe: | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Emitovanje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, italijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindi, vijetnamski | |
| Pakovanje: | 1 kom/kutija u boji; 9 kom/karton |
| Kutija boja uključuje: | 1x dozator, 1x posuda za kapanje, 1x uputstvo, 1x USB kabl, 2x vijci za zid. |
| Veličina kutije boja: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Veličina kartona: | 49x495x36cm |
| SZ/GZ: | 9,45/11,60 kg |
| Prednosti: | |
| * Promjena jezika | * Podesiva doza |
| * Podesivi nivo zvuka | * Zabilježite podatke mjerenja temperature |
| * Podešavanje kapaciteta | * Jedna aplikacija može kontrolirati više funkcija |

Automatski senzorski rad: ovaj beskontaktni dozator sredstva za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola i automatsko doziranje spreja, što omogućava brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju, postižući optimalnu higijenu ruku.
Zidni stil: zidni dozator sapuna dobro funkcionira u održavanju radne površine urednom.
Na baterije i punjiv: ovaj dozator alkoholnog sapuna radi na baterije, a može se napajati i adapterom. (Nije opremljen adapterom za punjenje i baterijama)
Dostupan je Wifi: podržan je Tuya aplikacijom koju možete preuzeti na svoje mobilne telefone. Pomoću nje možete jednostavno i praktično kontrolirati sve funkcije.
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.