Karakteristike
Automatski rad senzorom: beskontaktni uređaj za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola i automatsko doziranje spreja, što omogućava brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju, postižući optimalnu higijenu ruku.
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete efikasno izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta kao što su uredi, hoteli, bolnice, medicinske ustanove, škole itd.
Specifikacija
| Broj artikla: | F1307 |
| Veličina proizvoda: | 120x120x260 mm |
| Boja: | Bijela |
| Kapacitet: | 1000ml |
| Materijal: | 100% djevičanska ABS inženjerska plastika |
| Boca: | Punjivo |
| Težina proizvoda: | 0,90 kg |
| Napajanje od: | 4 kom. baterija veličine C ili adapter 110V/220V * Baterije nisu uključene |
| Instalacija: | Zidni/Podni stalak |
| Tip pumpe: | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Doziranje upotrebe: | 1-Pumpa za tečnost: 1 ml svaki put |
| 2-Pumpica za pjenu: 0,8 ml svaki put | |
| Pumpa sa 3 prskanja: 0,8 ml svaki put | |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakovanje: | 1 kom/smeđa kutija; 15 kom/karton |
| Veličina kartona: | 65,5X41X29cm |
| SZ/GZ: | 13,80/14,50 kg |
Lista za pakovanje:
Dozator x1
USB kabel x1
Ručno x1
Vijci za montažu na zid x2
Potporna kopča x 1
Napomene: baterije i USB adapter nisu uključeni u paket
Osiguranje kvalitete:
1. Svaki proizvodni proces pregleda naš QC tim
2. Kvalitet osigurava profesionalni inženjer
3. Odobreni CE, FCC, ROHS certifikati i posjeduju vlastite patente
Služba za korisnike
1. Na vaš upit u vezi s našim proizvodima ili cijenom odgovorit ćemo vam u roku od 24 sata.
2. Kontinuirano informirati naše kupce o proizvodnom procesu i po potrebi pomoći u organizaciji inspekcije kvalitete.
3. Jednogodišnja garancija i odgovorna postprodajna usluga.
4. Profesionalni tim prodaje i inženjera kako bi se osiguralo dobro iskustvo kupovine.
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući principe
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.