Veliki kapacitet: ovaj automatski dozator sredstva za dezinfekciju ruku ima veliki kapacitet od 1200 ml, pogodan za upotrebu raznih dezinfekcijskih tekućina i sredstava za dezinfekciju ruku, za svakodnevnu i profesionalnu upotrebu, savršen za dom, hotele, bolnice ili druga javna mjesta.
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete efikasno izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta kao što su uredi, hoteli, bolnice, medicinske ustanove, škole itd.
Automatski rad senzorom: beskontaktni uređaj za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola i automatsko doziranje spreja, što omogućava brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju, postižući optimalnu higijenu ruku.


| Broj artikla: | K9 Pro Dual |
| Veličina proizvoda: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 2-10 cm |
| Jačina zvuka: | Podesivo od 1 do 4 nivoa |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Instalacija: | Zidni, Stoni, Stativ |
| Tip pumpe: | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Emitovanje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, italijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindi, vijetnamski | |
| K9 Pro dvostruki paket: | 1 kom/kutija u boji; 9 kom/karton |
| Kutija u jednoj boji uključuje: 1x dozator, 1x posudu za kapanje, 1x uputstvo, 1x USB kabl, 2x vijka za zid. | |
| 15,5×15,5×31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Paket podnog stalka: | 1 kom/smeđa kutija; 6 kom/karton |
| 62X22X36cm | |
| 21/22 kg | |
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.