Veliki kapacitet: ovaj automatski dozator sredstva za dezinfekciju ruku ima veliki kapacitet od 1000 ml, pogodan za upotrebu raznih dezinfekcijskih tekućina i sredstava za dezinfekciju ruku, za svakodnevnu i profesionalnu upotrebu, savršen za dom, hotele, bolnice ili druga javna mjesta.
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete efikasno izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta kao što su uredi, hoteli, bolnice, medicinske ustanove, škole itd.

| Broj artikla: | F1307 sa podnim stalkom |
| Veličina dozatora sapuna: | 120x120x260 mm |
| Boja dozatora sapuna: | Bijela |
| Kapacitet dozatora sapuna: | 1000ml |
| Materijal dozatora sapuna: | 100% djevičanska ABS inženjerska plastika |
| Boca za doziranje sapuna: | Punjivo |
| Težina dozatora sapuna: | 0,90 kg |
| Napajanje od: | Baterija veličine 4*C ili adapter 110V/220V |
| Podni stalak: | Materijal poslužavnika: Metal sa praškastim premazom Materijal cijevi: Aluminij s praškastim premazom Materijal baze stalka: Čelik sa praškastim premazom |
| Tip pumpe: | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Doziranje upotrebe: | 1-Pumpa za tečnost: 1 ml svaki put |
| 2-Pumpica za pjenu: 0,8 ml svaki put | |
| Pumpa sa 3 prskanja: 0,8 ml svaki put | |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakovanje: | 1 set/karton |
| Veličina kartona: | 36X34X20cm |
| SZ/GZ: | 5,6/6,2 kg |
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.