Veliki kapacitet: ovaj automatski dozator sredstva za dezinfekciju ruku ima veliki kapacitet od 1200 ml, pogodan za upotrebu raznih dezinfekcijskih tekućina i sredstava za dezinfekciju ruku, za svakodnevnu i profesionalnu upotrebu, savršen za dom, hotele, bolnice ili druga javna mjesta.
Automatski rad senzorom: beskontaktni uređaj za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola i automatsko doziranje spreja, što omogućava brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju, postižući optimalnu higijenu ruku.


| Broj artikla: | K9 Pro Dual |
| Veličina proizvoda: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 2-10 cm |
| Jačina zvuka: | Podesivo od 1 do 4 nivoa |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Instalacija: | Zidni, Stoni, Stativ |
| Tip pumpe: | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Emitovanje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, italijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindi, vijetnamski | |
| K9 Pro dvostruki paket: | 1 kom/kutija u boji; 9 kom/karton |
| Kutija u jednoj boji uključuje: 1x dozator, 1x posudu za kapanje, 1x uputstvo, 1x USB kabl, 2x vijka za zid. | |
| 15,5×15,5×31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Paket za stativ: | 1 kom/smeđa kutija; 20 kom/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.