Automatski rad senzorom: beskontaktni uređaj za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola i automatsko doziranje spreja, što omogućava brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i postizanje optimalne higijene ruku.
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete efikasno izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta kao što su uredi, hoteli, bolnice, medicinske ustanove, škole itd.


| Broj artikla: | F18 |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 350ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 2-10 cm |
| Jačina zvuka: | Podesivo od 1 do 4 nivoa |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Instalacija: | Zidni, Stoni, Stativ |
| Tip pumpe: | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 0℃-42℃ (0℉-107,6℉) |
| Radna temperatura: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo (37,3-39℃) |
| Napajanje od: | AA baterija, 18650 baterija, električna baterija tipa C |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Emitovanje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, italijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindi, vijetnamski | |
| Paket F18: | 1 kom/kutija u boji; 12 kom/karton |
| Kutija u jednoj boji uključuje: 1x dozator, 1x posudu za kapanje, 1x uputstvo, 1x USB kabl, 2x vijka za zid. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Paket za stativ: | 1 kom/smeđa kutija; 20 kom/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.