Automatski rad senzorom: beskontaktni uređaj za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola i automatsko doziranje spreja, što omogućava brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i postizanje optimalne higijene ruku.
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete efikasno izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta kao što su uredi, hoteli, bolnice, medicinske ustanove, škole itd.
| Broj artikla: | DAZ-BOX sa podnim stalkom |
| Veličina proizvoda: | 410x200x120mm |
| Boja: | Srebro |
| Kapacitet: | 2500ml |
| Materijal: | Metal sa završnom obradom u prahu |
| Vrijeme izdavanja: | 0,2-0,5 s |
| Udaljenost doziranja | 1,5-3 inča |
| Podni stalak: | Materijal poslužavnika: Metal sa praškastim premazom Materijal cijevi: Aluminij s praškastim premazom Materijal baze stalka: Čelik sa praškastim premazom |
| Tip pumpe: | Kap/Sprej/Pjena opcionalno |
| Električno napajanje 1: | DC električni |
| Električno napajanje 2: | 4*C baterije veličine |
| Dugotrajan vijek trajanja baterije: | >30.000 ciklusa |
| Certifikat | CE, RoHS, FCC |
| Pakovanje: | 1 set/karton |
| Veličina kartona: | 47X36,5X39,5 cm |
| SZ/GZ: | 9,5/10,35 kg |




Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.