Videozapis
Specifikacija
| Broj artikla: | K9 Pro Plus |
| Veličina proizvoda: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 2-10 cm |
| Jačina zvuka: | Podesivo od 1 do 4 nivoa |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Instalacija: | Zidni, Stoni, Stativ |
| Tip pumpe: | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Emitovanje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, italijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindi, vijetnamski | |
| Pakovanje: | 1 kom/kutija u boji; 9 kom/karton |
| Kutija boja uključuje: | Dozator x1, USB kabel x1, Uputstvo x1, Kopča za potporu x1 Vijci za montažu na zid x2 Posuda za kapanje x1 Lijevak x1 Ladica zadnjeg poklopca x1 Količina u kartonu: 9 kom/karton Veličina glavnog kartona: 49x49x36 CM Težina: 11,6 kg/karton Napomene: baterije i USB adapter nisu uključeni u paket |
| Veličina kutije boja: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Veličina kartona: | 49x495x36cm |
| SZ/GZ: | 9,45/11,60 kg |
Karakteristike:
1. Može se postaviti na radnu površinu, zid, tronožac
2. Podržava 18 jezika
3. Izvori napajanja: USB, 4 kom AA ili 2 kom 18650 baterije
4. Patent u vlastitom vlasništvu, CE, ROHS, FCC odobreno
5. Višestruke mlaznice: sprej, kapanje, pjena
7. OEM i ODM dostupni


Služba za korisnike:
1. Na vaš upit u vezi s našim proizvodima ili cijenom odgovorit ćemo vam u roku od 24 sata.
2. Nastavite informirati naše kupce o proizvodnom procesu i po potrebi pomoći u organizaciji inspekcije kvalitete.
3. Jednogodišnja garancija i odgovorna postprodajna usluga.
4. Profesionalni tim prodaje i inženjera kako bi se osiguralo dobro iskustvo kupovine.
Osiguranje kvalitete:
1. Svaki proizvodni proces pregleda naš QC tim
2. Kvalitet osigurava profesionalni inženjer
3.CE, FCC, ROHS certifikati odobreni i imaju vlastite patente
4. Jednogodišnja garancija
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.