Videozapis
Karakteristike:
Mjerenje temperature na velike udaljenosti: zahvaljujući visokokvalitetnom senzoru unutra, K9 Pro F termometar za tečni sapun može pratiti temperaturu do 3 m, što ga čini vrlo pogodnim za upotrebu u javnim prostorima, poput škola, hotela, bolnica, trgovačkih centara itd.
Zidni stil: automatski dozator sredstva za dezinfekciju za zid dobro funkcionira u održavanju površine radne površine čistom i bez nereda.
Na baterije i punjiv: ovaj dozator alkoholnog sapuna napaja se AA ili 18650 baterijama, a može se napajati i adapterom. (Nije opremljen adapterom za punjenje i baterijama).
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli automatski dozator sapuna, možete efikasno izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta kao što su uredi, hoteli, bolnice, medicinske ustanove, škole itd. Istovremeno mjeri temperaturu ruku i čela.


| Broj artikla: | K9 Pro F |
| Veličina proizvoda: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 3m |
| Jačina zvuka: | Podesivo od 1 do 4 nivoa |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Instalacija: | Zidni, Stoni, Stativ |
| Tip pumpe: | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Emitovanje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, italijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindi, vijetnamski | |
| Pakovanje: | 1 kom/kutija u boji; 9 kom/karton |
| Kutija boja uključuje: | Dozator x1, USB kabel x1, Uputstvo x1, Kopča za potporu x1, Vijci za montažu na zid x2, Posuda za kapanje x1, Lijevak x1, Zadnji poklopac posude x1, Količina u kartonu: 9 kom/kartonVeličina glavnog kartona: 49x495x35 CMTežina: 11,6 kg/karton Napomene: baterije i USB adapter nisu uključeni u paket |
| Veličina kutije boja: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Veličina kartona: | 49x495x35cm |
| SZ/GZ: | 9,45/11,60 kg |
| Broj artikla: | K9 Pro F |
| Veličina proizvoda: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napon: | 5V 2A |
| Kapacitet: | 1200ml |
| Mjerenje udaljenosti: | 3m |
| Jačina zvuka: | Podesivo od 1 do 4 nivoa |
| Doziranje: | 0,1-2 ml podesivo |
| Instalacija: | Zidni, Stoni, Stativ |
| Tip pumpe: | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Mjerni raspon: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura alarma: | Podesivo |
| Certifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Emitovanje na 18 jezika: | |
| Kineski, engleski, španski, japanski, portugalski, korejski, njemački, francuski, ruski, italijanski, arapski, turski, tajlandski, kambodžanski, indonezijski, bengalski, hindi, vijetnamski | |
| Pakovanje: | 1 kom/kutija u boji; 9 kom/karton |
| Kutija boja uključuje: | Dozator x1, USB kabel x1, Uputstvo x1, Kopča za potporu x1, Vijci za montažu na zid x2, Posuda za kapanje x1, Lijevak x1, Zadnji poklopac posude x1, Količina u kartonu: 9 kom/kartonVeličina glavnog kartona: 49x495x35 CMTežina: 11,6 kg/karton Napomene: baterije i USB adapter nisu uključeni u paket |
| Veličina kutije boja: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Veličina kartona: | 49x495x35cm |
| SZ/GZ: | 9,45/11,60 kg |
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.