Videozapis
Karakteristike:
Automatski senzorski rad: beskontaktni dozator sapuna za dezinfekciju ruku dizajniran je za raspršivanje sredstva za dezinfekciju ruku ili alkohola i automatsko doziranje spreja, što omogućava brzu i jednostavnu dezinfekciju ruku i eliminira unakrsnu kontaminaciju, postižući optimalnu higijenu ruku.
Zidni stil: dozator dezinfekcijskog sredstva montiran na zid dobro funkcionira u održavanju površine radne površine čistom.
Na baterije i punjiv: ovaj dozator alkoholnog sapuna napaja se baterijama, a može se napajati i adapterom. (Nije opremljen adapterom za punjenje i baterijama)
Praktično i higijenski: samo stavite ruku ispod senzora da biste pokrenuli dozator sapuna, možete efikasno izbjeći unakrsnu infekciju bez dodirivanja dozatora sapuna. Pogodno za javna mjesta kao što su uredi, hoteli, bolnice, medicinske ustanove, škole itd. Istovremeno mjeri temperaturu ruku i čela.









| Tehnološki parametri | |
| Baterija | 4 x AA baterije, 2 x 18650 baterije ili USB |
| Materijali | ABS+HDPE vrhunskog kvaliteta, nije recikliran |
| Boja | bijela, druge boje se mogu prilagoditi |
| Dimenzija | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Kapacitet | 1200 ml |
| Tačnost | ±0,2°C |
| Temperatura okoline | 10-40°C (najbolje 15°C-35°C) |
| Mjerni raspon | 0-50°C |
| Vrsta alarma | trepćuće+bipkanje „DIDIDI“ |
| Vrste mlaznica | Opciono (pumpa za prskanje/kapanje/pjenu) |
| Plasman | Zidni, Stoni, Stativ |
Paket uključuje:
Dozator x1
USB kabel x1
Ručno x1
Potporna kopča x1
Vijci za montažu na zid x2
Posuda za kapanje x1
Lijevak x1
Ladica zadnjeg poklopca x1
Količina u kartonu: 9 kom/karton
Veličina glavnog kartona: 49x49x36 CM
Težina: 11,6 kg/karton
Napomene: baterije i USB adapter nisu uključeni u paket
Od svog osnivanja, naša fabrika razvija proizvode prve svjetske klase poštujući princip
Kvalitet na prvom mjestu. Naši proizvodi su stekli odličnu reputaciju u industriji i vrijedno povjerenje među novim i starim kupcima.